Sorti Sis Likiti
Sorti Sis Likiti
Sorti Sis Likiti
Sorti Sis Likiti
Sorti Sis Likiti

Sorti Sis Likiti

Fiyat : 430,00 TL(KDV Dahil)

SİS MAKİNENİZİ KORUYAN, YERDE YAĞLANMA YAPMAYAN SORTİ SİS LİKİTİ İLE MÜDAVİMLERİNİZİN EN YOĞUN SİS İLE DOYASIYA EĞLENMELERİNİ SAĞLAYIN.

 

Eğlence mekanlarında sis cihazı ile kullanılır.

:

Sis Likiti doğal hammaddelerden yapılmıştır. Sis Likiti Yoğun bir sis yayar. Ortaya çıkan duman yoğun, kokulu ve kalıcıdır. Sis Likiti, cihazda tıkanma yapmaz. Yüksek kaliteli hammaddelerden yapılan Sorti Sis Likiti pistte yağlanma yapmaz. Kaliteli ve ekonomik sis likiti Sorti'de.    

 

Sis Likiti Hakkında Sık Sorulan Sorular

-Sis Likiti nedir?  Sis Likiti, sis makineleri ile birlikte kullanılarak sis üreten ürünlerdir.  -Sis Likiti nerelerde kullanılır?  Sis Likiti, genellikle eğlence merkezlerinde kullanılır.  -Sis Likiti sağlığı zararlı mıdır?  Sorti Sis Likiti, makineden geçtikten sonra yığunluk farkından dolayı beyaz bir duman halini alır. Bu duman sağlığınıza zarar vermez. Cildinize zarar vermez. Sis Likit'nin sağlığa zararı yoktur.   -Sis Likiti nasıl kullanılır?  Sis makinesinin sıvı bölümüne dökülür ve kullanılır.  

 SORTİ SİS LİKİTİ YOĞUN BİR SİS YARATIR!

 

-Eğlence amaçlı bu ürünü alıp evimde kendim kullanabilir miyim?  Tabi ki. Eğer sis makineniz varsa Sorti Sis Likiti'ni kullanaraka siz de evinizde sis elde edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR