Banyo Duşakabin Cam Temizliği

Banyo Duşakabin Cam Temizliği

Her gün kullandığımız banyolar, evimizin en çok kirlenen yerlerinden birisi. Sudaki kireç, sabun ve su kalıntıları doğrudan banyo yüzeyine yapışıyor.

Özellikle de banyo duşakabin camları bu kir ve kireçleri tutuyor. Bir süre sonra da temizlenmesi zor bir hal alan bu durum, temizlikte çok zaman harcadığımız bir yere dönüşüyor. 

Banyo duşakabin temizliği, doğru ürünlerle çok kısa sürede yapılıyor. Duşakabin temizliği için en önemli nokta, doğru ürün seçimi. Duşakabin camına yapışan kir ve kireçleri doğru ürünlerle temizlememiz gerekiyor. 

Banyo duşakabin temizliği ürünleri duşakabin camına zarar vermemeli, duşakabin camlarını zedelememeli. Duşakabin temizliği için önemli bir nokta ise ürünlerin size zarar vermemesi. Duşakabin temizliği için kullandığımız ürünün cildimize zarar vermemesi gerekiyor.

Duşakabin camına ürünü dökerek işe başlıyoruz. Ürün bekledikçe duşakabin camları üzerindeki kir ve kireçler kendiliğinden yok oluyor. Ardından sadece su tutarak banyo duşakabin ile ilgili temizlik derdimiz ortadan kalkıyor.

Kullanacağınız ürünün organik kireç çözücü olmasına dikkat edin. Bununla ilgili yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sorti G4 Organik Asitli Banyo Tuvalet Temizleyici ile banyo ve duşakabinlerinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.


 
Etiketler: Banyo Duşakabin Cam Temizliği, duşakabin temizliği, duşakabin kireç temizliği, duşakabin su izi temizliği, banyo temizliği
Aralık 13, 2019
Listeye dön