• Ocak 26, 2020 Ev temizliği Temizlik

  Temizliğin ne kadar keyifli olduğunu evini en ince ayrıntısına kadar temizleyip her yeri pırıl pırıl yapanlar bilir. Sonucun mükemmelliğini görünce eviniz, gözünüzde parlamaya başlar. Kendinizle gurur duyarsınız. Artık evinizi dünyanın en itibarlı en ünlü insanlarını bile misafir edebilecek noktaya getirmişsinizdir. Daha da önemlisi kendi yaşam alanınızı temiz, huzurlu ve keyifli bir ortama dönüştürmüş olursunuz.

  ev temizliği, Ev Temizliğinde Sıkça Yapılan Hatalar
 • Bir evi dört duvarı çevrili bir yaşam alanından keyifli ve huzurlu bir yuvaya dönüştüren en güzel detay çocuğunuzdur. Hatta öyle bir detay ki onun verdiği mutluluk bütün hayatınızı kaplar, tek bir gülüşü her şeyi unutturur. Onun kılına bile gelebilecek tek bir zarar, kalbinizi yaralar. O yüzden gözünüz gibi sakınsanız da bazen gözle görülemeyen tehlikeler evinizde çocuğunuzu bekler. Bu tehlikeler temizlik sırasında dikkatinizden kaçan bazı detaylar yüzünden ortaya çıkar. Bebekli bir evin temizliği için dikkat edilecek birçok nokta mevcuttur. Çocukların ve özellikle bebeklerin savunma sistemleri henüz çok fazla gelişmediği için mikroplar gibi görünmeyen tehlikelerden kolayca etkilenirler. İşte bebeğinizin her an gülümsemesi ve sağlıklı bir hayata sahip olması için dikkat etmeniz temizlik tüyoları!

  bebek, Bebekli Ailelerin Temizlikte Dikkat Etmesi Gerekenler
 • Ocak 22, 2020 Güncel Temizlik Ev Detoksu

  Mevsim geçişlerinde, hayatınızda bir şeylerin yerini değiştirmek istediğinizde aklınıza ilk gelen şey evinizde değişiklikler yapmak olur. Eşyalara şöyle bir göz atar, neyi nereye koysam diye kendinizce düşünürsünüz. Birkaç parçayı veya her şeyi kaldırır, başka başka yerlere koyar ve işiniz bittiğinde kendinizi rahatlamış hissedersiniz. Elbette ki bu rahatlık da çok uzun sürmez. Aynı eşyalar, farklı yerlerde yine sizin evinizde enerjinizi çekmeye devam ederler. 

  ev detoksu, Ev Detoksu Nasıl Yapılır
 • Ocak 20, 2020 Güncel Temizlik Minimalizm

  Şehrin bitmek bilmeyen kalabalığı, bir şeylere yetişme telaşı ve ne kadar dinlenseniz de üzerinizden gitmeyen yorgunluk hissi... Tüm bunların sebebi belki de hayatınızdaki kalabalık olabilir.

  minimalizm, güncel, temizlik
 • Ocak 18, 2020 Güncel Temizlik

  Nasıl ki bir göz hareketi, el işareti ya da ağzınızdan çıkacak küçücük bir kelime sizin bütün kişiliğinizi ele veriyorsa; temizlik yaparken izlediğiniz yol da kişiliğiniz hakkında birçok ipucu verir.

  temizlik, güncel, Temizlik Yapış Tarzınız Kişiliğinizi Ele Veriyor